Vi åbnede vores nye afdeling officielt 29. oktober i år. Receptionen var en fest, og vi gik ikke ned på glimmer.
Vi er blevet taget helt enormt godt imod i Svendborg. Vi har allerede fået kunder fra det lokale, og det er vi SÅ glade for.
Vi har i flere år været i Rabbits netværk samt GOG, og derfor synes vi også at det er det rigtige er vi er tæt på vores kunder i det sydfynske.
Vi er en håndfuld faste folk i afdelingen i Svendborg, derfor kan vi hurtigt være fysisk hos vores kunder hvis behovet er der og vi færdes i det lokale liv. Vi er særligt glade for udsigten til det aktive havnemiljø.
Vi ser frem til at fortsætte det gode arbejde her i Svendborg.
Måske du har hørt vores sjove Radio Spot på den lokale Radio Diablo? Ellers turn ind på kanalen og hør god musik og top sjov reklame fra Infowise.
Brug for hjælp til at optimere jeres IT-Infrastruktur?
Kontakt os. Vi sidder klar til at hjælpe.

